Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
24.4.16
12
Policjanci z Posterunku Policji we Frysztaku prowadzili konsultacje społeczne dotyczące tworzenia „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. W zorganizowanym spotkaniu w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji brali udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, stowarzyszeń działających na terenie gminy Frysztak.
W czwartkowe popołudnie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych z policjantami z Frysztaka. Na spotkaniu, policjanci zaprezentowali założenia tworzenia map zagrożeń, a także zjawisko przestępczości, występujące na terenie tej gminy. Uczestnicy spotkania zgłaszali funkcjonariuszom swoje spostrzeżenia i mówili, jakie działania policja może podjąć na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Te informacje, przekazane przez mieszkańców zostaną zapisane w tworzonej przez funkcjonariuszy mapie zagrożeń na terenie gminy Frysztak.
Ważna jest bezpieczeństwo imprez projekt Frysztak czy coś takiego.
OdpowiedzUsuńJeśli mówimy o imprezach powiem o dniach ziemi frysztackiej ostatnio czytałem że ma wrócić ranga tych dni.
Zapytałem o program i ręce mi opadły.
Proszę nie przychodzić więcej prosić o głosy wyborcze na radnych. Jeśli to co będzie jest podniesieniem rangi to już lepiej nic nie podnoście w tej kadencji.
Następna sprawa to tak się już stało że pracownicy jednostek rezygnują z pracy i to bardzo dobrzy fachowcy. To co się zaczęło dziać we Frysztaku jest czymś z czym jeszcze nie mieliśmy do czynienia.
Mam nadzieje że idzie nowe pokaże przestanie się wygłupiać i pokaże swój gotowy program i ludzi i do następnej kadencji mieszkańcy nie dopuszczą tych papierowych obietnic rozdawanych przed kościołami.
Tą niby rangę to traktuje jako kpinę ze mnie inni pewnie też się ze mną zgodzą jeśli ten program o którym słyszałem się sprawdzi.
Którzy pracownicy i jakich jednostek zrezygnowali?
OdpowiedzUsuńŻeby wiedziec kto to trzeba interesować się sprawami gminy a nie zajmowac tworzeniem papierowych hasel i agitacji w warszawie. Bo my tu mamy problemy w naszej gminie. I pasowałoby nami się zajmować a nie pisac o tym co niby zrobiono i jak będzie wspaniale a jak się oglądnie do okoła to można załamać. Politykujcie sobie w sejmie a nas zostawcie bo mamy już dość tego co się dzieje. Czy myślicie że mieszkańcy gminy są głupcami i można nam wciskać co się chce.
OdpowiedzUsuńCzyli już zapytac nie można?
OdpowiedzUsuńNie słyszałem o takiej sytuacji, a Pan tak, więc mnie to zaciekawiło - pytam, normalny odruch, chyba, że woli Pan półprawdy i niedomówienia to pewnie się odpowiedzi nie doeczkam - trudno.
Nie widziałem, że jest też już ogłoszony program na dni Frysztaka, więc też proszę o szczegóły czy jakiś link jeśli jest to udostępnione gdzieś - to też tajne i dostępne tylko dla wielce zainteresowanych?
O program zwyczajnie sę zapytałam ty też możes iśc się zapytać bp to nie jest tajne a pracownika widziałam w innej pracy przez szacunek do niego nie podam nazwiska. Zainteresuje się życiem gminy a nie politykuj będzie nam wszystkim lepiej.
OdpowiedzUsuńWitam Państwa.
OdpowiedzUsuńKomentarze służą do reakcji na powyższe wiadomości. Państwa komentarze po raz kolejny nie mają nic wspólnego z artykułem. Do takich celów służy forum frysztak24.
Narazie publikowane są Państwa komentarze, nie wiem jednak jak długo.
Pozdrawiam
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńa co ci z tych organizacji pozarządowych robią w kwestii bezpieczeństwa chyba pilnują kolejki przy rozdawaniu jabłek
OdpowiedzUsuńCi z organizacji pozarządowych, przeważnie nic nie robią, czekając na Twój - jakże merytoryczny komentarz.
UsuńTak jak napisano w artykule było to spotkanie Policji z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Temat bardzo ważny, potrzebny i z pewnością dotyczy mieszkańców naszej gminy w każdym wieku. Wśród osób biorących udział w dyskusji byli przedstawiciele różnych miejscowości, dzięki czemu funkcjonariusze mieli możliwość zebrania opinii i informacji o najbardziej newralgicznych miejscach, na które trzeba zwrócić uwagę. Uczestnicy spotkania otrzymali także informacje, jakie działania mogą podjąć policjanci, aby zmniejszyć istniejące zagrożenia.
OdpowiedzUsuńChciałbym dodać, że wszystkie osoby, które uczestniczyły w spotkaniu poświęciły swój wolnych czas
z myślą o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży wiec, jeśli już nie da się tego docenić to może warto by przynajmniej ich nie obrażać.
Marek Armata
Ktao tu kogo obraza panie Marku zapomniał Pan jaj pisał o kimś nijaki niektórzy co im brak władzy pchają się gdzie ser da
OdpowiedzUsuń:))))) "Nijaki" nie jest słowem obraźliwym. "Nijak" oznacza przeciętny, zwykły, anonimowy człowiek ...
OdpowiedzUsuńMarek Armata