Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

1 punkt w 2. kolejce

Dwie nasze drużyny rozgrywały w niedzielę mecze 2. kolejki A i B klasy. W 2. kolejce udało się zdobyć tylko jeden punkt - Orzeł Lubla zremisował swoje spotkanie. Strzelec przegrał drugi mecz z rzędu.

Strzelec zagrał na własnym boisku z drużyną Huragan Jasionka.  Strzelec rozpoczął spotkanie bardzo dobrze, mając kilka okazji na zdobycie gola. Niestety w 24 minucie po rzucie wolnym to goście wyszli na prowadzenie. W 41 minucie goście podwyższyli wynik i Strzelec na przerwę schodził przegrywając spotkanie 0:2. W drugiej połowie piłkarze z Frysztaka zdołali zdobyć honorowego gola. W 56 minucie bramkę dla Strzelca zdobył Mateusz Opałka

W ramach 3. kolejki B klasy - Krosno IV zawodnicy z Frysztaka zagrają na wyjeździe. Mecz odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 16:30. Przeciwnikiem Strzelca będzie zespół Jasiołka Świerzowa

Więcej informacji o piłkarzach Strzelca znajdą Państwo na stronie www.strzelec.frysztak.pl lub na Facebooku GMKS Strzelec Frysztak - kliknij tu

Orzeł niedzielne spotkanie również rozgrywał w roli gospodarza. Przeciwnikiem piłkarzy z Lubli był zespół Polonia Kopytowa. Po 90 minutach spotkania padł wynik 1:1 a drużyny podzieliły się punktami w tym spotkaniu. Orzeł po 2 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli A klasy - Krosni III z dorobkiem 4 punktów.

W 3. kolejce Orzeł zagra na wyjeździe z LKS Skołyszyn. Mecz zaplanowano w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 15:00.