Inauguracja sezonu - wygrana Orła porażka Strzelca

W pierwszych meczach nowego sezonu piłkarskiego w sezonie 2021/2022 Orzeł Lubla wygrał swoje wyjazdowe spotkanie 3:2. Strzelec wraca w gorszych humorach - "zabójcze" ostatnie 10 minut wyjazdowego meczu w Głowience i przegrana 0:3.

Orzeł wygrał swoje spotkanie wyjazdowe. Bramki w meczu z drużyną Osiek Jasielski zdobyli Hap, Majewski oraz Ciszewski.

"Zabójcze" ostatnie 10. minut meczu

Strzelec swój pierwszy mecz rozgrywał na wyjeździe. Przeciwnikiem Frysztackich piłkarzy był zespół LKS Głowienka. Zawodnicy Strzelca rozgrywali dobre spotkanie, rozgrywali do 81 minuty, kiedy padła pierwsza bramka dla gospodarzy z Głowienki. Strzelec jeszcze próbował wyrównać w dzisiejszym spotkaniu ale to gospodarze punktowali zawodników z Frysztaka. Kolejne bramki padły w 85 minucie i 90 minucie z rzutu karnego. Strzelec przegrał inauguracyjne spotkanie 0:3.