Po 3 punkty dla Strzelca i Orła na inauguracje rundy wiosennej

Strzelec Frysztak wygrał z LKS Głowienką a Orzeł Lubla z Czardasz Osiek Jasielski na inauguracje rundy wiosennej w sezonie 2021/2022.

Tak jest! Po dwóch bramkach Damiana Studniarza i Przemysława Banka pokonujemy LKS Głowienkę 3:2. - GMKS Strzelec Frysztak
Strzelec rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej od zwycięstwa. Zawodnicy z Frysztaka rozpoczęli dzisiejszy mecz mocno zmotywowani. Już w 15 minucie Damian Studniarz otworzył wynik niedzielnego spotkania, przy pierwszym golu asystował Szymon Wnęk, kapitan Strzelca Frysztak. Po 5 kolejnych minutach było już 2:0 dla Strzelca. W 20 minucie piłkę w siatce umieścił Przemysław Banek po asyście Sebastiana Kobaka. kolejnego gola strzelił Damian Studniarz w 45 minucie - w żargonie piłkarskim to bramka do szatni.

W drugiej połowie zawodnicy z LKSu Głowienka "obudzili się" i przejęli inicjatywę na boisku. Dzięki lepszej grze, goście zdołali zdobyć 2 gole w 61 i 67 minucie. Na szczęście Frysztacki zespół miał zapas goli z pierwszej połowy i to gospodarze - Strzelec cieszył się ze zdobycia kompletu punktów.

Strzelec po dzisiejszym zwycięstwie na swoim koncie ma 21 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli B klasy - Krosno IV.

Strzelec zagrał w składzie: Jacek Król - Krystian Mularz, Jakub Bednarz, Maciej Fortuna, Grzegorz Adamski - Tomasz Pękosz - Sebastian Kobak (78' Adam Tabak), Szymon Wnęk (85' Mateusz Kędzior), Dariusz Winiarski, Przemysław Banek (90' Błażej Baciak) - Damian Studniarz (67' Jarosław Mosoń).

Wysokie zwycięstwo zawodników Orła Lubla w pierwszym meczu rundy wiosennej. Na własnym stadionie piłkarze Orła pewnie wygrali spotkanie 6:3 z Czardasz Osiek Jasielski. Bohaterem pierwszego spotkania na wiosnę został Michał Majewski, który strzelił 5 goli, jedno trafienie dołożył Jarosław Szarek. Orzeł w A klasie - Krosno III zajmuje 5 miejsce. Po 13 spotkaniach na swoim koncie ma 20 punktów

Orzeł zagrał w składzie: Skrzyszowski - Sułkowski, Hap, Sypień - K.Urbanek (64' Janas), Ciszewski, Szarek (81' Szopa), Kamiński - Czernicki (66' W.Hendzel), S.Majewski (76' Ziobrowski), M.Majewski