Pewne zwycięstwo Strzelca. Remis Orła z liderem

Strzelec Frysztak pewnie pokonał na własnym obiekcie zespół Jasiołka Świerzowa. Orzeł Lubla zremisował z liderem A klasy LKSem Skołyszyn.

Strzelec swoje spotkanie rozpoczął o godzinie 14:00. Początek spotkania to kilka ciekawych akcji z obu stron. W 18 minucie wynik spotkania otworzył Sebastian Kobak, który 2 minuty później podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla Strzelca, do końca pierwszej połowy wynik spotkania nie uległ zmianie. Zawodnicy z Frysztaka przeważali przez całe spotkanie, pomimo kilku okazji w drugiej połowie, kibice na kolejnego gola musieli czekać do 89 minuty. Na 3:0 podwyższył Tomasz Pękosz w 89 minucie spotkania.

Więcej informacji o zespole, lidze, terminarzu na Facebooku GMKS Strzelec Frysztak - link, kliknij tu!

Orzeł w niedzielę podejmował u siebie lidera A klasy LKS Skołyszyn. Ciekawe sytuacje, niewykorzystany rzut karny, brutalny faul i czerwona kartka dla zawodnika LKSu Skołyszyn. Tak można opisać dzisiejsze spotkanie Orła z LKSem Skołyszyn. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gole dla Orła zdobyli Dawid Czernicki i Michał Majewski.

Więcej informacji o zespole, lidze, terminarzu na Facebooku KS Orzeł Lubla - link, kliknij tu!