Pewne zwycięstwo Strzelca. Orzeł Lubla - remis z ogromnym niedosytem!

W meczu A klasy Krosno III pomiędzy GKS Wisłok Krościenko Wyżnę a Orłem Lubla padł remis 3:3. Trzy bramki dla Orła Lubla zdobył Michał Majewski. Pewne, wysokie zwycięstwo Strzelca w wyjazdowym spotkaniu z Iwełką Iwla.

Pewne zwycięstwo Strzelca na wyjeździe
W meczu pomiędzy Iwełką a Strzelcem Frysztak, grającym w B klasie Krosno IV, kibice mieli okazję zobaczyć aż sześć bramek. W pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis 1:1, a honorowe trafienie dla Iwełki zdobył Krówka D. W drugiej połowie to Strzelec Frysztak dominował na boisku, zdobywając aż cztery bramki. Bramki dla Strzelca zdobywali kolejno: Sienicki w 22 minucie z karnego, Hendzel w 52 i 54 minucie oraz Kobak w 55 minucie. Ostateczny wynik meczu został ustalony w 65 minucie, gdy ponownie z karnego bramkę zdobył Sienicki.

Orzeł Lubla Remis z ogromnym niedosytem!
Pierwszy kwadrans spotkania to przewaga miejscowych, którzy po jednej z akcji trafili z najbliższej odległości. Orzeł wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy po szybkiej akcji prawą stroną i finalizacji Michała Majewskiego.

Po zmianie stron Lubla szybko wyszła na prowadzenie. Michał Majewski przymierzył zza pola karnego i bramkarz musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Chwilę później było już 1:3. Znów dał o sobie znać kapitan Orła, który wykończył piękną i składną akcję drużyny z Lubli, tym samym kompletując hat-tricka. W końcówce z rzutu rożnego gospodarze zmniejszają straty. Gdy wydawało się, że już nic się nie wydarzy, w 4 minucie doliczonego czasu Orzeł traci bramkę na 3:3 i sędzia kończy spotkanie.

Pozostaje ogromny niedosyt, bo prowadząc na wyjeździe 3:1 nie można sobie pozwolić na stratę punktów. To nasz trzeci remis z rzędu. Szansa na pierwsze wiosenne zwycięstwo już 3 maja, kiedy na własnym obiekcie podejmiemy Guzikówkę Krosno. Początek spotkania o godzinie 14:00