Strzelec wygrał z Zorzą

W niedzielne przedpołudnie piłkarze Strzelca Frysztak udali się na niełatwe wyjazdowe starcie z drużyną Zorzy Łubienko, która w rundzie wiosennej prezentuje się bardzo solidnie. Biało-niebiescy podeszli do meczu skoncentrowani pewnie wygrywając 3:0, kontynuując swoją imponującą passę.

Już na samym początku meczu Strzelec objął prowadzenie, gdy po faulu w polu karnym jedenastkę na gola zamienił Tomasz Pękosz. Chwilę później, w 18 minucie, na listę strzelców wpisał się Sławomir Sienicki, któremu asystował Szymon Wnęk. Do przerwy jeszcze jedną bramkę dołożył Maciej Fortuna, który wykorzystał podanie od Sienickiego.

W drugiej połowie biało-niebiescy utrzymywali prowadzenie i kontrolowali przebieg meczu, nie pozwalając przeciwnikom na stworzenie większych okazji bramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Strzelca 3:0, którzy tym samym umocnili się na pozycji lidera ligowej tabeli.

Należy podkreślić, że zwycięstwo biało-niebieskich nie było przypadkowe, ponieważ zawodnicy prezentowali bardzo dobrą grę zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Dodatkowo, po raz kolejny udowodnili, że potrafią skutecznie wykorzystywać sytuacje bramkowe.

Podsumowując, mecz z Zorzą Łubienko był dla Strzelca Frysztak kolejnym wygranym mecze który umocnił ich pozycję lidera w tabeli.