Strzelec kończy sezon bez porażki i awansuje do A KLASY

Strzelec Frysztak kończy sezon bez porażki, zwyciężając Polonię Kopytowa 3:1 w ostatnim meczu sezonu 2022/2023. Spotkanie odbyło się na wyjeździe, a piłkarze z Frysztaka zaprezentowali doskonałą formę, podtrzymując swoją imponującą passę przez cały sezon.

Pierwsza bramka padła na korzyść Polonii Kopytowa, gdy jeden z ich zawodników zdobył gola w 19. minucie. Strzelec doprowadził do wyrównania dopiero w 55. minucie. Sławomir Sienicki, z asystą od Wiktor Hendzla, wpisał się na listę strzelców, przywracając równowagę na boisku.

Niewiele później, w 60. minucie, Sienicki ponownie zapisał się na listę strzelców, tym razem dzięki asyście Przemysława Banka, dając Strzelcowi prowadzenie 2:1. Niespełna pięć minut później, w 64. minucie, Sienicki skompletował swoje hattricka, zdobywając trzeciego gola dla Strzelca i ustalając wynik spotkania na 3:1. Podczas meczu jeden zawodnik Strzelca, Marcin Gabor otrzymał żółtą kartę.

W sumie sezon 2022/2023 był niezwykle udany dla Strzelca Frysztak w B klasie - Krosno IV. Zespół zdołał wygrać 20 meczów, zremisował 2 razy i nie poniósł żadnej porażki, co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w tabeli i awansować do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ten sukces jest z pewnością wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i talentu piłkarzy oraz wysiłku całego zespołu. Strzelec Frysztak może być dumny z tego, jak dobrze poradzili sobie w sezonie 2022/2023, która dał im awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Teraz, po zakończeniu sezonu, Strzelec będzie miał czas na regenerację i przygotowania do kolejnych wyzwań, które czekają na nich w kolejnych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że zespół będzie kontynuował swoją imponującą passę i osiągnie jeszcze większe sukcesy w przyszłości.