Strzelec ma AWANS! Wygrana 5:3 z Kotwicą Korczyna w meczu "na szczycie"

W hicie B klasy - Krosno IV drużyna Strzelca Frysztak odniosła zwycięstwo w meczu przeciwko Kotwicy Korczyna i tym samym zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W dzisiejszym meczu drużyny zapewniły fantastyczne widowisko dla kibiców. W spotkaniu pomiędzy Strzelcem a Kotwicą padło aż 8 bramek.

Mecz pomiędzy Kotwicą Korczyną a Strzelcem Frysztak był prawdziwym widowiskiem, pełnym emocji i bramek. Od samego początku Strzelec Frysztak ruszył do ataku, już w 10. minucie Sławomir Sienicki wprowadził swoją drużynę na prowadzenie po asyście Wiktora Hendzela. Pięć minut później Sienicki ponownie wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie Strzelca Frysztak na 2:0. W 21. minucie Łukasz Król wykorzystał asystę Przemysława Banka i zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu. Kolejne trafienie padło na konto Pawła Wiśniowskiego w 26. minucie, a Sienicki zanotował asystę. Kotwica Korczyna nie poddawała się i w 34. minucie zdobyła bramkę z rzutu karnego, skracając różnicę na 4:1.

Strzelec, na drugą połowę wszedł z 3 bramkową przewagą, kotrolująca przebieg meczu. Zawodnicy Korczyny nie mając nic do stracenia ruszyli do odrabiania strat 84. minucie Kotwica Korczyna zdobyła drugą bramkę, ale odpowiedź niezwłocznie nadeszła z drużyny Strzelca Frysztak. Adam Tabak wpisał się na listę strzelców w 86. minucie po asyście Grzegorza Adamskiego. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Kotwica Korczyna zdobyła trzecią bramkę, jednak to nie było wystarczające, aby odwrócić losy meczu.

Po sędziowskim gwizdku, który zakończył spotkanie, Strzelec Frysztak mógł cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa 5:3. To zwycięstwo miało ogromne znaczenie dla drużyny, ponieważ zapewniło jej awans do wyższej klasy rozgrywkowej, czyli do A klasy.
Gratulujemy AWANSU do wyższej klasy rozgrywkowej zespołowi oraz działaczom Strzelca Frysztak.