Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wybieramy terminal płatniczy do sklepu. Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Kobieta płacąca kartą w piekarni
Prowadzisz sklep i chcesz przyjmować od swoich klientów płatności kartą? Wybierz taki terminal płatniczy, który będzie pasował do specyfiki Twojej działalności, wielkości sklepu oraz potrzeb Twoich klientów!

Coraz więcej klientów – zarówno z młodszych, jak i starszych grup wiekowych – oczekuje możliwości płacenia kartą, smartfonem albo zegarkiem zarówno w dużych marketach, jak i niewielkich osiedlowych sklepikach. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, właściciele sklepów powinni więc zainteresować się tym, jakie możliwości dają im terminale płatnicze. Wyższa jakość, a zarazem krótszy czas obsługi klientów, wygoda i elastyczność, większe bezpieczeństwo – to tylko kilka korzyści, na które wskazują właściciele sklepów umożliwiających płatności kartą, telefonem czy zegarkiem.
Na jaki terminal konkretnie się zdecydować, biorąc pod uwagę specyfikę działalności? Oto kilka praktycznych porad.

Terminal stacjonarny i PIN pad kasowy – nie tylko do dużych marketów
Stacjonarne terminale płatnicze to urządzenia, które wymagają stałego podłączenia do źródła zasilania. Dzięki temu sprawdzają się w sklepach, w których płatności przyjmowane są w jednym, stałym punkcie, najczęściej przy kasie fiskalnej. W pierwszej chwili może się wydawać, że jest to rozwiązanie dla dużych marketów, gdzie przy każdej kasie umieszcza się terminal. I owszem, w sklepach wielkopowierzchniowych można powszechnie spotkać takie rozwiązanie, ale terminal stacjonarny sprawdzi się także w mniejszych sklepach, gdzie transakcje finalizuje się w jednym miejscu.
Jeżeli prowadzisz naprawdę niewielki punkt handlowy z bardzo ograniczoną powierzchnią – np. osiedlową piekarnię albo warzywniak – dobrą opcją będzie PIN pad kasowy. Podobnie jak w przypadku terminala stacjonarnego, można go zintegrować z kasą fiskalną, co eliminuje konieczność ręcznego wpisywania transakcji i przyspiesza proces obsługi klientów. Z drugiej strony, jest to urządzenie mniejsze niż tradycyjny terminal, co w przypadku małych sklepików ma niebagatelne znaczenie.

Terminal mobilny i terminal w telefonie – także dla handlu
Dla niektórych przedsiębiorców lepszą opcją będzie natomiast terminal mobilny lub terminal płatniczy w telefonie, czyli aplikacja mobilna pozwalająca przyjmować płatności bezgotówkowe. Poręczność i wygodę takich rozwiązań doceniają osoby wykonujący zawody mobilne. Mogą to być np. przedsiębiorcy zajmujące się drobną sprzedażą wytworzonego przez siebie rękodzieła, a także prowadzący sklepy wysyłkowe z opcją płatności za towar przy odbiorze. Zdarza się też, że właściciele kwiaciarni dowożą wykonane przez siebie bukiety i kompozycje do lokalizacji wskazanej przez klientów – np. sali weselnej. I tak dalej – obecnie zawodów mobilnych wciąż przybywa. 
Posiadając mobilny terminal płatniczy, osoby takie mogą przyjąć płatność w każdym miejscu. Pomaga to na rozwój biznesu i zwiększa komfort klientów – a zatem korzyści są obopólne.

Polska Bezgotówkowa – terminal za 0 zł do Twojego sklepu
Chcesz sprawdzić, jak terminal płatniczy pomoże rozwinąć Twój sklep? Dołącz do grona beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa! Na koniec 2022 r. uczestniczyło w nim już ponad 408 tys. przedsiębiorstw, które otrzymały ponad 560 tys. darmowych terminali płatniczych. Za ich pośrednictwem opłacono ponad 1,3 mld transakcji na sumę 75 mld zł*.
Jak skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę PolCard.pl, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod wskazany numer. Ekspert PolCard from Fiserv wytłumaczy Ci, jakie są warunki udziału w Programie, i pomoże zdecydować, jaki konkretnie terminal najlepiej sprawdzi się w Twoim sklepie. Urządzenie otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych – nie poniesiesz żadnych kosztów jego instalacji ani użytkowania przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 tys. zł obrotu.

Przekonaj się, jakie korzyści z obsługi płatności bezgotówkowych może czerpać Twój sklep!
* https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/polska-bezgotowkowa-konczy-rok-2022-miliardowa-transakcja
Dostęp: 25.05.2023.

Artykuł sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad