Orzeł wygrał z Czardaszem. Porażka Strzelca z Zorzą

Orzeł w wyjazdowym meczu wygrał 3:1 z Czardaszem Osiek Jasielski i wraca do domu z 3 punktami. Strzelec przegrał swoje wyjazdowe spotkanie 0:1 z Zorzą Łęki Dukielskie.

Orzeł wygrywa na wyjeździe i wraca z 3 punktami
W meczu pomiędzy drużynami CZARDASZ Osiek Jasielski a Orzeł Lubla, zwycięstwo przypadło ekipie Orzeł Lubla, która wygrała rezultatem 3:1. Mecz był pełen emocji i akcji, co przyciągnęło uwagę kibiców. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, co świadczyło o wyrównanej grze obu zespołów.

Konrad Urbanek z drużyny Orzeł Lubla zdobył dwie bramki, co okazało się kluczowe dla wyniku meczu. Jego skuteczność sprawiła, że drużyna Orzeł Lubla mogła kontrolować przebieg gry. Sławek Majewski dołożył trzecią bramkę dla swojego zespołu, umacniając przewagę.

Spotkanie rozegrane na boisku występującego w klasie okręgowej Zamczyska Mrukowa, ze względu na dni Osieka Jasielskiego. Mecz toczony w wysokiej temperaturze. Początek spotkania wyrównany, bez wyraźnej przewagi. Pierwsi tracimy bramkę po 30 minutach spotkania. Po uderzeniu z rzutu wolnego, odbiciu przez naszego bramkarza i dobitce z najbliższej odległości. Kilka minut później doprowadzamy do wyrównania. Szybka akcja w środku pola, zagranie naszego kapitana Michała Majewskiego do Konrada Urbanka, który w sytuacji sam na sam pewnie trafia do siatki. Do przerwy remis. Po zmianie stron zarysowała się przewaga Orła. Zaczęliśmy częściej dochodzić do sytuacji strzeleckich, lecz brakowało nam skuteczności. Wychodzimy na prowadzenie w 70 minucie spotkania. Znów dał o sobie znać starszy z braci Urbanków, który płaskim strzałem z bocznej strefy pola karnego trafia do siatki. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy, czym kompletnie zmyliła bramkarza gospodarzy. W 90 minucie wyprowadzamy szybką kontrę, po której ustalamy wynik spotkania. Sławek Majewski z dziecinną łatwością mija obrońcę w polu karnym, po czym oddaje mocny strzał z lewej nogi i futbolówka wpada do siatki. Do końca kontrolujemy przebieg meczu i zasłużenie zgarniamy 3 punkty. Pierwszy wyjazd i pierwszy komplet punktów. Gratulacje dla całej drużyny za walkę i zdrowie zostawione na boisku. Kolejne dwa spotkania rozegramy na własnym obiekcie. Już za tydzień do Lubli zawita zespół z Niegłowic. - opisuje mecz KS Orzeł Lubla

Porażka Strzelca
W emocjonującym spotkaniu A klasy - Krosno III, drużyna Zorzy Łęki Dukielskie zdobyła cenną bramkę, która zapewniła im zwycięstwo nad Strzelcem Frysztak. Akcja, która przyniosła jedynego gola meczu, była efektem współpracy pomiędzy zawodnikami Zorzy.

Gol na wagę 3 punktów padł w drugiej połowie a dokładnie w 52 minucie. Paweł Dziadosz dostał piłkę za obrońców, poszedł do linii, dograł do Kamila Lichtarskiego, który zwiódł obrońcę Strzelca i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Jak się okazało po 90 minutach był to jedyny gol w spotkaniu pomiędzy Strzelcem a Zorzą. Dziś to gospodarze z Łęk Dukielskich cieszą się ze zwycięstwa.