Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Wyjazdowe zwycięstwo Orła. Bezbramkowy remis Strzelca

W 4. kolejce A klasy Krosno III Strzelec Frysztak bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Tęczą Zręcin a Orzeł Lubla wygrał w wyjazdowym spotkaniu 4:2 z zespołem Sparta Osobnica.

Orzeł wygrał w wyjazdowym spotkaniu
Orzeł udał się do Osobnicy w praktycznie najmocniejszym składzie, zabrakło jedynie Arkadiusza Urbanka pauzującego za nadmiar żółtych kartek. Sparta w tym sezonie jako beniaminek pozostawała niepokonana, więc wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo wymagający pojedynek. Pierwsze minuty spotkania to przewaga miejscowych w posiadaniu piłki, natomiast z każdą minutą nasza drużyna dochodziła do coraz lepszych sytuacji bramkowych. Wysoko ustawiona formacja defensywna gospodarza, była jak woda na młyn dla naszych szybki graczy ofensywnych. Po przechwytach w środku pola wyprowadzaliśmy bardzo groźne kontrataki. Po jednej z takich akcji padła pierwsza bramka dla naszej drużyny. Michał Majewski bardzo dobrze utrzymał się przy piłce w środkowej strefie boiska, zagrał świetne podanie na wolne pole, gdzie akcję ze stoickim spokojem sfinalizował Kacper Urban. Druga bramka Orła to praktycznie bliźniacza akcja. Tym razem na listę strzelców wpisał się nasz kapitan, który do asysty dołożył trafienie. Do przerwy 2:0 dla Orła. Po zmianie stron Sparta przeprowadziła kilka zmian i śmielej ruszyła do ataków. Tracimy bramkę po zamieszaniu w środku boiska. Po 60 minutach było 2:2. Z rzutu wolnego próbował gracz gospodarzy, piłka odbiła się od muru i spadła pod nogi strzelca, który bez wahania poprawił uderzenie i piłka wpadła do sitaki. Orzeł nie poddawał się, mając na uwadze co wydarzyło się tydzień temu. Walczyliśmy do końca I to przyniosło efekt w postaci bramki Mateusza Hapa, po rzucie różnym, wykonywanym przez Sławomira Majewskiego. Wynik spotkania w czasie doliczonym ustalił Szymon Kamiński, trafiając z rzutu wolnego. Dla Szymona to pierwszy mecz w tym sezonie i od razu z bramką. Bardzo cieszą 3 punkty wywiezione z trudnego terenu, gdzie wielu drużynom będzie grało się ciężko. Po porażce w dramatycznym okolicznościach sprzed tygodnia już zapominamy i walczymy o kolejne 3 punkty w meczu z Kotwicą Korczyna. Brawo za walkę!

Remis Strzelca z Tęczą
Mecz pomiędzy drużynami Strzelec Frysztak a Tęcza Zręcin dostarczył kibicom wiele emocji, choć ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem 0:0. Mecz ten odbył się w ramach rozgrywek A klasy Krosno III.

Od samego początku gospodarze, Strzelec Frysztak, weszli na murawę z determinacją, tworząc kilka ciekawych sytuacji. W pierwszych minutach spotkania mieliśmy okazję oglądać dynamiczną grę ze strony gospodarzy, którzy próbowali zdobyć prowadzenie. Ich starania przynosiły efekty w postaci kilku ciekawie wyglądających akcji ofensywnych.

Jednak z czasem Tęcza Zręcin zaczęła się bardziej aktywnie angażować w grę, co doprowadziło do wyrównania szans na boisku. Obie drużyny starały się kontrolować środkowe pole, próbując przełamać obronę przeciwnika i zdobyć bramkę. Rozgrywka była intensywna, a zawodnicy z obu drużyn próbowali zdobyć gola dla swoich zespołów

Bramkarze obu drużyn byli w doskonałej formie i skutecznie broniły swoje bramki. Zarówno Strzelec Frysztak, jak i Tęcza Zręcin mieli swoje momenty, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.