Wysokie zwycięstwo Orła w meczu z Kotwicą

W 6. kolejce A klasy - Krosno III Orzeł Lubla podejmował na własnym obiekcie zespół Kotwicy Korczyna. Po bardzo dobrym spotkaniu, potrójnym dublecie zawodnicy Orła wygrali niedzielne spotkanie z Kotwicą 6:2.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Orła. Zwłaszcza pierwsza połowa, w której zdobyliśmy 4 bramki. Od początku zagraliśmy mądrze, czekając na swoje okazje po przechwycie piłki. W pierwszych 45 minutach dwa trafienia zaliczył Szymon Kamiński. Najpierw trafiając z ostrego kąta, a następnie bezpośrednio z rzutu rożnego. Po jednej bramce w pierwszej odsłonie zdobyli jeszcze Konrad Urbanek w sytuacji sam na sam oraz Sławomir Majewski zabawiając się z obrońcami Kotwicy. Po zmianie stron na 5:0 podwyższył Konrad Urbanek i w zasadzie było już po meczu. Goście trafiają dwa razy, najpierw w sytuacji jeden na jeden, a następnie z karnego. Wynik meczu ustalił Sławomir Majewski, który wkręcił obrońcę w ziemię i uderzył nie do obrony. Cieszą kolejne 3 punkty i kolejny okazały dorobek strzelecki. Już za tydzień derby Gminy, do których przystąpimy w dobrych humorach.

Za tydzień DERBY!!! - 24 września o godzinie 16:00 Strzelec Frysztak podejmie Orzeł Lubla. Już dziś zapraszamy na mecz pomiędzy drużynami z Frysztaka i Lubli.