Zwycięstwo na wyjeździe! CZARDASZ 0:2 STRZELEC

17 września 2023 roku na boisku w Osieku Jasieńskim odbył się emocjonujący mecz w ramach A klasy - Krosno III pomiędzy miejscowym zespołem, Czardasz Osiek Jasieński, a drużyną Strzelec Frysztak. W tym widowiskowym pojedynku goście odnieśli zwycięstwo 2:0, zdobywając cenne punkty na wyjeździe.

Pierwsza bramka padła w 55. minucie spotkania i była autorstwa Dariusza Winiarskiego, który wykorzystał asystę od Jakuba Bednarza. To trafienie otworzyło wynik meczu i dało prowadzenie Biało-Niebieskim. W 85. minucie arbiter podyktował rzut karny na korzyść Strzelec Frysztak, który pewnie wykorzystał Tomasz Pękosz. To druga bramka dla gości, która zapewniła im zwycięstwo.

Mecz ten był prawdziwym widowiskiem, pełnym emocji i zaangażowania ze strony obu drużyn. Ostatecznie to Strzelec Frysztak może cieszyć się z trzech punktów, zdobytych na trudnym terenie rywala.

Za tydzień DERBY!!! - 24 września o godzinie 16:00 Strzelec Frysztak podejmie Orzeł Lubla. Już dziś zapraszamy na mecz pomiędzy drużynami z Frysztaka i Lubli.