Strzelec wygrał 6:0. Orzeł przegrał 0:6

W 11 kolejce A klasy Krosno III Strzelec pewnie wygrał z Wisłoką Niegłowice strzelając 6 bramek. Lider A klasy za mocny dla Orła, który w wyjazdowym spotkaniu przegrywa 0:6.

Pewne zwycięstwo Strzelca
W meczu pomiędzy drużynami Strzelca Frysztak i Wisłoka Niegłowice, Strzelec Frysztak odniosło przekonujące zwycięstwo 6:0. Mecz rozpoczął się fantastycznie dla Strzelca, już w 4. minucie wynik otworzył Sławomir Sienicki, który strzelił pierwszego gola po asyście Dariusza Winiarskiego. W 34. minucie Jakub Bednarz zdobył drugą bramkę dla Strzelca, ponownie przy pomocy Dariusza Winiarskiego. Po pierwszej połowie piłkarze Frysztaka prowadził 2:0.

W 53. minucie Łukasz Król powiększył prowadzenie Strzelca, korzystając z asysty Wiktora Hendzla. Wynik 3:0 na pewno budował pewność siebie gospodarzy. W 65. minucie Dariusz Winiarski sam wpisał się na listę strzelców, przy asyście Bartosza Zięby. Strzelec prowadził już 4:0. W 70. minucie Sebastian Kobak dołożył swoje pięć groszy, zdobywając piątego gola dla Strzelca po podaniu Wiktora Hendzla. W 83. minucie, Dariusz Winiarski zdobył swojego drugiego gola w meczu, wykonując rzut karny ustalając wynik spotkania. Strzelec Wygrał 6:0 dopisując 3 punkty na swoje konto. Sędzia pokazał żółtą kartkę Wiktorowi Hendzlowi ze Strzelca.

Lider za mocny dla Orła
Mecz rozegrany w sobotę pomiędzy drużyną Orzeł Lubla a liderem A klasy Krosno III - Zorza Łęki Dukielskie okazał się jednostronnym widowiskiem, w którym lider pokazał swoją znaczną przewagę, zwyciężając zdecydowanie 6:0.

Orzeł Lubla miał trudny dzień na boisku, ale mimo porażki, pozostaje w trzeciej pozycji w A klasie z 22 punktami po 11 kolejkach. Lider Zorza Łęki Dukielskie utrzymuje swoją pozycję na szczycie tabeli z 11 wygranymi spotkaniami z rzędu.