Kolejne zwycięstwo Strzelca Frysztak!

W przedostatniej kolejce A klasy Krosno III, Strzelec Frysztak zagrał wspaniałe spotkanie przeciwko GKS Zarzecze-Dębowiec, zwyciężając 4:3! To był emocjonujący mecz pełen zwrotów akcji i heroicznej walki do ostatniego gwizdka.

Już na samym początku meczu, bo w 3. minucie, Wiktor Hendzel otworzył wynik spotkania, dając prowadzenie Strzelcowi Frysztak. Niestety, rywale zdołali wyrównać w 28. minucie z rzutu karnego, a następnie objęli prowadzenie w 36. minucie.

Druga połowa meczu to prawdziwy pokaz umiejętności Sławomira Sienickiego, grającego trenera Strzelca. W 53. minucie wyrównał wynik na 2:2 po asyście Wiktora Hendzla, a zaledwie minutę później wyprowadził Strzelca na prowadzenie po asyście Przemysława Banka. Choć rywale zdołali jeszcze raz wyrównać w 66. minucie, to ostateczne słowo należało do Sławomira Sienickiego, który w 90. minucie meczu zdobył decydującą bramkę, kompletując hat-tricka!

Nie obyło się również bez emocji w postaci kartek. Żółte kartki otrzymali: Sławomir Sienicki, Tomasz Pękosz, Sebastian Kobak i Wiktor Hendzel.

To spotkanie było doskonałym przykładem determinacji i ducha walki drużyny Strzelca Frysztak. Gratulacje dla całego zespołu, a szczególne brawa dla Sławomira Sienickiego za fantastyczny występ i trzy zdobyte bramki.

Kibice Strzelca Frysztak mogą być dumni ze swojej drużyny i z niecierpliwością czekają na ostatnią kolejkę sezonu. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!