Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Efektowne zwycięstwa! Orzeł Lubla i Strzelec Frysztak zdobywają cenne punkty

Czwartek 15 czerwca, okazał się niezwykle udany dla drużyn z gminy Frysztak. Obie nasze ekipy, Orzeł Lubla i Strzelec Frysztak, odniosły imponujące zwycięstwa w 2. kolejce A klasy Krosno III, potwierdzając swoje ambicje w walce o awans do V ligi.

Orzeł Lubla – Wisłoka Nowy Żmigród 6:2 (3:1)
Orzeł Lubla na własnym boisku pokazał swoją siłę, gromiąc Wisłokę Nowy Żmigród 6:2. Już od pierwszych minut gospodarze dominowali, narzucając przeciwnikom swoje tempo gry. Sławek Majewski był prawdziwym bohaterem meczu, zdobywając hat-tricka. Do listy strzelców dołączyli również Krzysiek Hendzel, Kacper Urban i Marcin Sypień. Dzięki skutecznej grze, Orzeł mógł cieszyć się z pierwszych punktów na swoim koncie.

Skład Orła: Szymański - Sułkowski (75' Ziobrowski), Ciszewski, Hap, Janas - K.Hendzel (78' Gawlik), Dzięglewicz (54' K.Urbanek), Bronowicz, Urban (75' Czernicki) - S.Majewski (85' Szerląg), Sypień (85' P.Hendzel).

LKS Skołyszyn – Strzelec Frysztak 1:4
Równie emocjonujące było wyjazdowe spotkanie Strzelca Frysztak z LKS Skołyszyn. Choć kibice musieli czekać na bramki aż do drugiej połowy, warto było być cierpliwym. Mecz rozpoczął się od bramki gospodarzy w 56. minucie, ale Strzelec odpowiedział z nawiązką. W 64. minucie Adam Tabak wyrównał po asyście Sławomira Sienickiego, a zaledwie kilka minut później ponownie wpisał się na listę strzelców. Kolejne bramki zdobyli Sławomir Sienicki i Kacper Sokołowski, co dało pewne zwycięstwo Strzelcowi 4:1.

Obie drużyny z gminy Frysztak pokazały swoją siłę i determinację, co sprawia, że będą się liczyć w walce o awans do V ligi. Kibice mogą być dumni z postawy swoich zespołów i z niecierpliwością czekać na kolejne mecze, które obędą się 18 sierpnia. Strzelec na własnym boisku podejmie Orzeł Faliszówka. Początek spotkania o godzinie 14:00. O 11:00 Orzeł Lubla w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z zespołem Sobniów Jasło.