7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Dominacja drużyn z gminy Frysztak w A klasie Krosno III

Strzelec wygrał w Jaśle z rezerwami Czarnych - foto: Marcin
Sezon 2024/2025 przynosi wyjątkowe emocje kibicom z gminy Frysztak. Drużyny GMKS Strzelec Frysztak i Orzeł Lubla z impetem weszły w rozgrywki A klasy Krosno III, zajmując czołowe pozycje w tabeli. Strzelec Frysztak, z kompletem sześciu zwycięstw, plasuje się na pierwszym miejscu, natomiast Orzeł Lubla, z pięcioma wygranymi, znajduje się tuż za nimi na pozycji wicelidera.

GMKS Strzelec Frysztak – Niezwyciężony lider
GMKS Strzelec Frysztak kontynuuje swoją zwycięską passę, zdobywając kolejne trzy punkty w meczu szóstej kolejki przeciwko rezerwom Czarnych Jasło. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść drużyny z Frysztaka. Strzelanie rozpoczął Przemysław Banek, który w 20. minucie, po asyście Tomasza Pękosza, umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Tuż przed przerwą, Wiktor Hendzel podwyższył prowadzenie, skutecznie wykorzystując podanie Sławomira Sienickiego. Mimo że w 72. minucie gospodarze zdołali zdobyć kontaktową bramkę, Strzelec nie oddał prowadzenia do końca meczu.
Warto również odnotować debiut 15-letniego zawodnika juniorów, Szymona Grygla, który z pewnością jest wielką nadzieją na przyszłość dla klubu.

Orzeł Lubla – Wicelider z determinacją

Orzeł Lubla nie pozostaje w tyle, notując swoją piątą z rzędu wygraną. Tym razem pokonał Liwocz Brzyska 2:0, a oba gole dla Orła zdobył niezawodny Sławek Majewski, który kontynuuje swoją doskonałą strzelecką formę. Jego skuteczność na boisku przyczynia się do utrzymania wysokiej pozycji zespołu w tabeli.

Drużyny z gminy Frysztak dominują w rozgrywkach A klasy Krosno III, co napawa dumą lokalnych kibiców. GMKS Strzelec Frysztak z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli, a Orzeł Lubla, z 3 punktami mniej, zajmuje drugie miejsce. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne mecze, licząc na utrzymanie świetnej passy swoich drużyn.