Strzelec i Orzeł kontynuują zwycięską passę w A-klasie

W niedzielę, 1 września, rozegrano 5. kolejkę rozgrywek A klasy Krosno III sezonu 2024/2025. Strzelec Frysztak i Orzeł Lubla, dwie czołowe drużyny ligi, odnotowały kolejne zwycięstwa, umacniając swoje pozycje w tabeli.

Strzelec Frysztak z piątym zwycięstwem z rzędu!
Strzelec Frysztak wciąż pozostaje niepokonany w obecnym sezonie. W 5. kolejce drużyna z Frysztaka pokonała na własnym boisku zespół Ostoi Kołaczyce 3:0, co umocniło ich pozycję lidera. Było to piąte zwycięstwo z rzędu dla Strzelca, który z kompletem 15 punktów przewodzi stawce w A klasie - Krosno III.

Bramki dla gospodarzy zdobyli Tomasz Pękosz, który już w 4. minucie otworzył wynik meczu, pewnie wykonując rzut karny. W 12. minucie prowadzenie podwyższył Wiktor Hendzel po asyście Kacpra Sokołowskiego. Wynik meczu ustalił Norbert Myśliwiec w 82. minucie, po podaniu Przemysława Banka.

Mecz obfitował także w kartki. W drużynie Strzelca żółtymi kartkami zostali ukarani: Sokołowski (dwukrotnie, co skutkowało czerwoną kartką), Myśliwiec, Król, Sienicki, Tabak oraz Fortuna. W drużynie Ostoi żółte kartki otrzymali: Kosiba, Juszkiewicz.

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu!

Orzeł Lubla wygrywa w ciężkim meczu z GKS Zarzecze-Dębowiec
Orzeł Lubla również kontynuuje swoją imponującą serię zwycięstw. W wyjazdowym meczu z GKS Zarzecze-Dębowiec, Orzeł wygrał 1:0 po golu Dawida Czernickiego. Była to czwarta wygrana z rzędu drużyny z Lubli, a trzecia bez straty bramki, co pokazuje ich solidną defensywę i skuteczność w grze.

Dzięki temu zwycięstwu Orzeł Lubla zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując jedynie Strzelcowi Frysztak, ale wciąż pozostaje w walce o mistrzostwo A klasy Krosno III.

Podsumowanie 5. kolejki i tabela A klasy Krosno III
Po pięciu kolejkach Strzelec Frysztak z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli A klasy Krosno III z 15 punktami. Na drugim miejscu plasuje się Orzeł Lubla z 12 punktami, również prezentując wysoki poziom gry.

Rozgrywki nabierają tempa, a emocje sięgają zenitu. Kolejne mecze mogą przynieść niespodzianki, ale jedno jest pewne – zarówno Strzelec Frysztak, jak i Orzeł Lubla nie zamierzają zwalniać tempa i będą walczyć do ostatniego gwizdka o najwyższe cele.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów i kibicowania naszym lokalnym drużynom!