10. kolejka A klasy Krosno III – Strzelec i Orzeł zdominowali swoje mecze!

Strzelec zdominował Wisłokę - foto: Daniel
5-6 października została rozegrana kolejna kolejka A klasy Krosno III, a drużyny z Frysztaka i Lubli zaprezentowały się w doskonałej formie, kontynuując swoją dominację w lidze. Strzelec i Orzeł w 10. kolejce wspólnie strzelili 12 goli.

Strzelec Frysztak rozgromił Wisłokę Nowy Żmigród!

Mecz zakończył się 6:2 dla Strzelca - foto: Daniel
W niedzielę, 6 października, Strzelec Frysztak pewnie pokonał Wisłokę Nowy Żmigród, wygrywając aż 6:2 na własnym boisku. Od pierwszych minut zawodnicy z Frysztaka narzucili swoje tempo, a prawdziwym bohaterem spotkania został Sławomir Sienicki, który popisał się klasycznym hat-trickiem (strzelił 3 gole w pierwszej połowie) oraz dwoma asystami.

Hat-trick w wykonaniu grającego trenera Sławomira Sienickiego - Foto: Daniela
Już w 8. minucie Sienicki otworzył wynik meczu, a jego formę podtrzymały kolejne gole. W 30. minucie Tomasz Pękosz, po podaniu Sienickiego, podwyższył na 2:0, a chwilę później ponownie Sienicki trafił do bramki rywali po asyście Dawida Tabaka. W 40. minucie Sławomir Sienicki zdobył trzecią bramkę, zamykając praktycznie wynik pierwszej połowy.

Do przerwy Strzelec prowadził 4:0 - Foto Daniel
Po przerwie, Strzelec nie zwalniał tempa – w 49. minucie Norbert Myśliwiec podwyższył na 5:0, a w 64. minucie Przemysław Banek, po asyście niezmordowanego Sienickiego, ustalił wynik na 6:0. W końcówce meczu Wisłoka zdołała zmniejszyć straty, zdobywając dwie bramki z rzutów karnych – najpierw Przemysław Młynarczyk w 85. minucie, a trzy minuty później Grzegorz Mastaj ustalili wynik na 6:2.

Orzeł Lubla nie do zatrzymania – ósme zwycięstwo z rzędu!

Z kolei Orzeł Lubla, który swoje spotkanie rozegrał w sobotę, 5 października, również nie zawiódł swoich kibiców, wygrywając na wyjeździe z LKS Orzeł Faliszówka 6:2. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, jednak po przerwie zawodnicy z Lubli pokazali swoją siłę, zdobywając pięć bramek.

Bramki dla Orła zdobywali: Sławek Majewski (dwa gole), Marcin Sypień (dwa gole), Łukasz Bronowicz oraz Dawid Czernicki. To już ósme zwycięstwo z rzędu drużyny z Lubli, która pewnie kroczy po kolejne punkty w sezonie.

Strzelec Frysztak liderem, Orzeł Lubla depcze po piętach!

Po 10. kolejce Strzelec Frysztak utrzymuje pozycję lidera tabeli A klasy Krosno III, jednak Orzeł Lubla zajmuje drugie miejsce i nie traci kontaktu z rywalem. Obie drużyny z Frysztaka i Lubli pokazują niesamowitą formę, co zapowiada dalsze emocje w walce o mistrzostwo ligi.

Czekamy na kolejne mecze i trzymamy kciuki za naszych zawodników!