Pewna wygrana Strzelca i remis Orła w 11. kolejce A klasy

W 7. minucie Norbert Myśliwiec otworzy wynik pomiędzy Strzelcem a Sobniowem. Foto: Adam
W 11. kolejce rozgrywek A-klasy grupy Krosno III, dwie drużyny z gminy Frysztak zaprezentowały swoje umiejętności w ligowych zmaganiach. GMKS Strzelec Frysztak zwyciężył w wyjazdowym spotkaniu z Sobniowem Jasło a Orzeł Lubla na własnym boisku zremisował z Czardaszem Osiek Jasielski.

Strzelec Frysztak odniósł pewne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe OKS Sobniów Jasło aż 4:1. Już w 7. minucie Norbert Myśliwiec otworzył wynik spotkania, dając prowadzenie Strzelcowi. Kolejny gol padł w 23. minucie, kiedy Kacper Sokołowski, po podaniu Tomasza Pękosza, podwyższył na 2:0. Przewaga frysztackiego zespołu wzrosła jeszcze bardziej w 37. minucie, gdy Sławomir Sienicki, przy asyście Wiktora Hendzla, zdobył trzecią bramkę. Gospodarze odpowiedzieli dopiero w końcówce meczu, kiedy Alan Nowak wykorzystał rzut karny w 87. minucie, zmniejszając stratę na 1:3. Jednak to Strzelec Frysztak ustalił wynik spotkania na 4:1, gdy w doliczonym czasie gry (90'+3) Kacper Sokołowski zdobył swoją drugą bramkę, tym razem po asyście Sławomira Sienickiego.

W 11 kolejce Orzeł Lubla rywalizował z Czardaszem Osiek Jasielski, jednak ich mecz zakończył się bezbramkowym remisem po dość przeciętnym widowisku. Mimo to Orzeł utrzymuje wysoką pozycję w tabeli.

Po 11 kolejkach Strzelec Frysztak prowadzi w tabeli A klasy z dorobkiem 28 punktów i bilansem bramkowym 33:9. Orzeł Lubla zajmuje drugie miejsce, mając na koncie 25 punktów, z bilansem bramek 28:7.